OTTO Work Force

Spawacz

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Kluczbork

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla naszego Klienta w Kluczborku poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Spawacz
Nr. Ref: NS/SPAW/04/2014/IP

Opis stanowiska:
- Wykonywanie prac spawania przy naprawie taboru kolejowego (spawanie gazowe, elektryczne, gazowo-elekryczne – uzależnione o kwalifikacji i uprawnień pracownika),
- Wykonywanie prac ślusarskich, wypalanie itp.
- Metody: 131/135 (MIG/MAG) - półautomaty spawalnicze, 111 - spawanie łukowe metodą otuloną MMA, 311 - spawanie acetylenowo-tlenowe (gazowe).

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, możliwość zatrudnienia bezpośrednio w firmie po okresie wdrożenia i sprawdzenia się pracownika,
- Wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji pracownika,
- Stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

Wymagania:
- Wykształcenie zawodowe, mile widziane techniczne,
- Uprawnienia spawacza i/lub ślusarza (gazowe, elektryczne, gazowo-elektryczne),
- Doświadczenie zawodowe na pokrewnym stanowisku,
- Zaangażowanie i chęci do pracy.

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.