Spawacz

Miejsce pracy: Katowice, 40-084

PERSONNEL SOLUTIONS – jesteśmy nowoczesną, prężnie działającą, polską firmą funkcjonującą od 2007 roku jako agencja pracy tymczasowej, doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy. Stale rozwijamy się i uruchamiamy nowe centra rekrutacyjne, świadczące usługi na terenie kraju i zagranicą.

W chwili obecnej, dla naszego klienta z branży produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Spawacz
Miejsce pracy: Katowice

Zadania:

• Spawanie konstrukcji stalowych w technologii MAG 135

Wymagamy:

• Wykształcenia min. zawodowego
• Minimum 3- letniego doświadczenia w na stanowisku – spawacz
• Znajomości rysunku technicznego
• Doświadczenie w spawaniu konstrukcji stalowych - MAG (135)
• Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu zerowego

Oferujemy:

• Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
• Umowę o pracę tymczasową
• Pracę w ogrzewanych halach produkcyjnych

PERSONNEL SOLUTIONS – legalność świadczonych przez nas usług potwierdzona jest Certyfikatem nr 3636 Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia

Personnel Solutions Sp. z o.o.