Opis stanowiska pracy

• montaż instalacji kanalizacyjnej w szpitalach

• praca przy montażu rur głównie ze stali czarnej

• spawanie rur w osłonie gazowej/ MIG/ TIG (w zależności od umiejętności)

• przestrzeganie przepisów BHP i porządku w miejscu pracy

Oferujemy:

• stawkę godzinową adekwatną do posiadanego doświadczenia i uprawnień

• premię na koniec kontraktu (10% prime precarite)

• dodatek żywieniowy 9€ netto/ dzień pracy

• możliwość pracy w nadgodzinach płatnych +25% i +50% do stawki

• możliwość otrzymania zaliczki

• bezpłatne zakwaterowanie

• możliwość podjęcia długoterminowej współpracy

• zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu

• pomoc przy organizacji wyjazdu

Wymagania

• min. 3 letnie doświadczenie w pracy jako spawacz/hydraulik
• zdolności manualne
• ogólna sprawność fizyczna (praca fizyczna)
• umiejętność spawania w osłonie gazowej
• prawo jazdy kat. B
• mile widziane dodatkowo uprawnienia MIG/ TIG
• mile widziana znajomość języka francuskiego
• mile widziane posiadanie auta na wyjazd

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy