OTTO Work Force OTTO Work Force

Spawacz

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Firma OTTO Workforce sp. z o.o. (nr rej. 393) jest jednym z liderów w w branży doradztwa personalnego na rynku międzynarodowym. Proponujemy pracę stałą oraz tymczasową w kraju i za granicą.

Nasz Klient jest liderem w branży kolejowej. Realizuje projekty związane z naprawami wagonów towarowych. W związku z intensywnym rozwojem firmy, pilnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Spawacz

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza, woj. śląskie

nr ref. 02/SPAW/KF/2014/TG

Opis stanowiska pracy:

  • Wykonywanie prac spawania przy naprawie taboru kolejowego (spawanie gazowe, elektryczne, gazowo-elektryczne – uzależnione o kwalifikacji i uprawnień pracownika),
  • Wykonywanie prac ślusarskich, wypalanie itp.
  • Metody: 131/135 (MIG/MAG) - półautomaty spawalnicze, 111 - spawanie łukowe metodą otuloną MMA, 311 - spawanie acetylenowo-tlenowe (gazowe).

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe, mile widziane techniczne,
  • Uprawnienia spawacza i/lub ślusarza (gazowe, elektryczne, gazowo-elektryczne),
  • Doświadczenie zawodowe na pokrewnym stanowisku,
  • Zaangażowania i chęci do pracy.

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, możliwość zatrudnienia bezpośrednio w firmie po okresie wdrożenia i sprawdzenia się pracownika,
  • Wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji pracownika.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.