Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

spawacz

Nr ref.: 22894
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Czarnków (Trzcianka, Piła, Wałcz, Ujście, Chodzież, Oborniki, Rogoźno, Wągrowiec)

Zakres obowiązków:
  • spawanie metodą TIG
  • spawanie stali nierdzewnej
  • kontrola jakości wykonanych elementów
  • dokładność i sumienność

Oczekiwania:
  • doświadczenie w spawaniu min. rok
  • znajomość rysunku technicznego,
  • mile widziany certyfikat spawalniczy metodą TIG

Oferta:
  • umowa o pracę tymczasową
  • długotrwała współpraca
  • premie regulaminowe

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)