Opis stanowiska pracy

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.
Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Spawacz
Miejsce pracy: Chorzów
Województwo: śląskie
Rodzaj umowy: Na czas określony
Godziny pracy: Pełny etat

Wybranym kandydatom oferujemy:
- umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie (2400 - 3800 zł. brutto)
- pracę w renomowanej międzynarodowej firmie
- możliwość nabycia doświadczenia w zakresie spawania złożonych konstrukcji

Wymagania

Wymagania:
- Doświadczenie zawodowe na stanowisku spawacz, min. 2 lata
- Ponadpodstawowe uprawnienia spawalnicze – MAG 135 gr. 8, (stal nierdzewna)/oraz/lub w zakresie grup materiałowych 2 (stal niestopowa)
- Mile widziane inne uprawnienia spawalnicze

Prezentacja firmy

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji