Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta szukamy osób na stanowisko:

spawacz

Nr ref.: 21157
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Bełżyce

Zakres obowiązków:

  • spawanie stali nierdzewnych, cienkich blach 1,5mm- 6mm
  • kontrola parametrów wyrobów gotowych
  • dbanie o utrzymanie czystości i bezpieczeństwa przy obsłudze maszyn i urządzeń

Oczekiwania:

  • doświadczenie min. 1 rok na podobnym stanowisku (warunek konieczny)
  • uprawnienia spawalnicze 1,5mm- 6mm (warunek konieczny)
  • doświadczenie w spawaniu TIG oraz MIG-MAG
  • dyspozycyjność do rozpoczęcia pracy od zaraz
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej od poniedziałku do piątku
  • odpowiedzialność

Oferta:
  • umowę o pracę tymczasową
  • stawkę godzinową 15zł netto/ godzinę
  • możliwość dłuższej współpracy i zatrudnienia u klienta

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)