Opis stanowiska pracy

Firma Logis sp. z o. o. poszukuje pracownika na stanowisko SPAWACZ do pracy u naszego kontrahenta w Belgii

Wymagania:
-Wykształcenie min. zawodowe,
-Doświadczenie min 3 lata;
-Sumienność;
-Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole;
-Dyspozycyjność (praca w oddelegowaniu);
-Znajomość języka angielskiego lub/i francuskiego lub/i niemieckiego na poziomie komunikatywnym;
-Znajomość rysunku technicznego;
-Umiejętność spawania metodami: MIG (131) lub/i MAG (135) lub/i TIG (141);
-Samodzielność, dokładność, zaangażowanie.

Mile widziane:
-Doświadczenie w pracy za granicą.

Oferujemy:
-Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim;
-Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
-Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie;
-Pracę od zaraz;
-Atrakcyjne wynagrodzenie + premię;
-Zatrudnienie na pełen etat.

Dokumenty aplikacyjne (CV + list motywacyjny) proszę przesyłać za pośrednictwem portalu.
Proszę o umieszczenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29/08/1997 Dz. U. 133 Poz.883)”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prezentacja firmy

Firma Logis Sp. z o. o. istnieje na rynku od 2004 roku i ciągle się rozw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne