Opis stanowiska pracy

Zadania:
• Montaż konstrukcji i elementów stalowych
• Umiejętność spawania metodami 135 lub 136 i 138
• Czynności związane z żłobieniem elektro-powietrznym
• Niezawodność, umiejętności manualne

Wymagania:
• Aktualne uprawnienia spawalnicze
• Uprawnienia na metody spawania: 136/138 lub 135/136 pozycja spawania PF
• Umiejętność żłobienia elektro-powietrznego
• Inne uprawnienia: pozycja spawania PE, PB, PC ponadpodstawowe
• Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
• Posiadanie swojej szlifierki kątowej i sprzętu ochrony osobistej
• Wykształcenie min. zawodowo –mechaniczne
• Mile widziana znajomość rysunku technicznego
• Mile widziane certyfikaty DNV
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
• Praca w oparciu o umowę z ubezpieczeniem
• Pozytywna atmosfera w doświadczonym zespole
• Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się spółce
• Możliwość wyrabiania nadgodzin

Prezentacja firmy

DEKRA Praca Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej firmy DEKRA AG, która ob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy