Grupa Powen-Wafapomp S.A.

Spawacz

Od: Grupa Powen-Wafapomp S.A.
Miejsce pracy: 41-800 Zabrze

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Praca na produkcji

Zakres zadań:
- spawanie detali i konstrukcji metodą MAG 135
- wykonywanie podstawowych prac ślusarskich
- stosowanie instrukcji i technologii spawalniczych
- kontrola i dbałość o jakość wyprodukowanych elementów,

Wymagania:
- wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne
- doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
- umiejętność spawania metodą 135 (MAG) - aktualne uprawnienia
- doświadczenie w spawaniu konstrukcji odbiorowych
- znajomość rysunku technicznego
- umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami ślusarskimi
- mile widziane dodatkowo umiejętność spawania w metodach 141 (TIG) i 111 (Elektroda)
- doświadczenie w spawaniu stali nierdzewnych
- umiejętność współpracy w zespole, zaangażowanie
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- bogaty pakiet socjalny
- możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.