Opis stanowiska pracy

Nasza oferta:

  • Wynagrodzenie zgodnie z Twoimi kwalifikacjami od 12-14€ € brutto
  • Umowę o prace na cały etat zgodnie z niemieckim prawem pracy
  • Organizujemy kwaterę oraz pomagamy w załatwieniu spraw urzędowych
  • Za udział w rekrutacji nie pobieramy żadnych opłat

Twoje zadania:

  • Spawanie rurociągów i instalacji przemysłowych metodą WIG
  • Produkcja systemów rurociągowych, podzespołów i komponentów maszyn
  • Montaż elementów konstrukcyjnych rurociągu, przyrządów i zbiorników, jak i prace przygotowawcze
  • Prace spawalnicze według rysunku

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe jako mechanik instalacji przemysłowych w zakresie technologii systemowej i rurociągowej, systemów ogrzewania i wentylacji lub inne pokrewne wykształcenie
  • Specjalistyczna wiedza techniczna na temat spawania metodą WIG oraz doświadczenie w budowie rurociągów
  • Aktualne certyfikaty WIG
  • Samodzielny, efektywny i dokładny sposób pracy
  • Niezawodność, elastyczność, duża dyspozycyjność
  • Umiejętność pracy w grupie i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Znajomość języka niemieckiego przynajmniej na poziomie A2 (Podstawy)

Prezentacja firmy

Firma K&K działa na terenie całych Niemiec od 1993 roku. <br/>Jako kompe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Inne