Opis stanowiska pracy

  • Spawanie zbiorników paliwowych dla stacji benzynowych metodą MIG/MAG/TIG.
  • Spawanie stali czarnej (90%), stali nierdzewnej (10%) - grubość: 5 - 15 mm.
  • Produkcja nowych i naprawa starych zbiorników.
  • Obsługa maszyny do walcowania stali.
  • Obróbka stali nierdzewnej (polerowanie spawów).
  • Prace ślusarskie: cięcie, wiercenie, szlifowanie.

Wymagania:

  • Doświadczenie: min. 5 lat na podobnym stanowisku.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego - mile widziana.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Własny samochód mile widziany.
  • Solidność, dyspozycyjność, samodzielność.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pracę na długi okres.
  • Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
  • Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
  • Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwsze 2 miesiące zatrudnienia.
  • Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
  • Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
  • Gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu (możliwość nadgodzin).
  • Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
  • Pomoc przy organizacji wyjazdu do Belgii.

Prezentacja firmy

WEEGREE Sp. z o.o. SKA jest firmą działającą w obszarach outsourcingu z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis