Opis stanowiska pracy

Start People zatrudni spawacza TIG.
Nasz klient to firma produkująca siłowniki hydrauliczne.
Jako spawacz zjamujesz sie naprawą i spawaniem elementów na obrotnikach (siłowniki hydrauliczne).

Oferujemy:
- ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie
- umowę na czas nieokreślony po okresie 6 miesięcy
- dobre zarobki
- belgijską umowę o pracę
- zakwaterowanie blisko miejsca pracy (5 km)

Wymagania

- posiadasz conajmniej 3-letnie doświadczenie jako spawacz TIG
- spawasz w pozycjach: HL045 Rury
- grupy materiałowe: 1, 5, 8, 22
- posiadasz bardzo dobrą znajomość rysunku technicznego
- posiadasz doświadczenie w spawaniu półautomatem spawalnicznym (MIG/MAG)
- mile widziane doświadczenie w spawaniu maszynami spawalnicznymi

Prezentacja firmy

Start People interim jest firmą rekrutacyjną powstałą w 1963 roku oraz n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
9 600PLN - 13 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
bony żywnościowe 50€/mies, pensja wakacyjna, 13 pensja, 10 płatnych świąt, zasiłek rodzinny
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji