Opis stanowiska pracy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na terenie Francji. Obecnie dla naszego francuskiego poszukujemy pracowników na stanowisko:
Spawacz Tig

Zakres obowiązków:

- Spawanie TIG blach ze stali nierdzewnej.
- Obróbka metalu: szlifowanie, cięcie itp.
- Praca z rysunkiem technicznym

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami (świadczenia rodzinne i emerytalne)
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Premię dzienną w € (za dzień kalendarzowy)
- Okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce
- Prawo do francuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci itp.
- Pracę w polskim zespole
- Zorganizowany transport i zakwaterowanie

Wymagania

Wymagania:

- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Umiejętność spawanie TIG stali nierdzewnej
- Dobra znajomość rysunku technicznego
- Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Praca fizyczna