Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy IPF (cert. 5450) poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Spawacz TIG

Miejsce pracy: Francja, ok. Paryża

Termin rozpoczęcia pracy: sierpień

Zakres obowiązków:
• praca przy spawaniu zbiorników i elementów maszyn do branży spożywczej,
• spawanie stali nierdzewnej metodą 141, głównie blach o grubości 1 - 5 mm, zdarzają się też rury,
• obróbka metalu: szlifowanie, szczepianie, trasowanie itp.
• spawanie metodą MIG-MAG

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę
• atrakcyjne zatrudnienie
• pomoc w organizacji przejazdu i zakwaterowania
• zdalne załatwienie formalności (wypełnienie dokumentów kadrowych)
• zapewniamy bezpłatne dojazdy z mieszkania do pracy na terenie Francji
• możliwość korzystania z francuskich świadczeń socjalnych (świadczenia rodzinne, emerytura itp.)

Wymagania

- min. 3 letnie doświadczenie w pracy spawacza TIG (najlepiej w branży spożywczej - cienkie blachy)
- doświadczenie przy spawaniu elementów ze stali nierdzewnej,
- umiejętność obróbki metalu: szlifowania, gięcie itp.
- mile widziane aktualne certyfikaty na TIGa
- umiejętność spawania MIG-MAG
- dyspozycyjność do wyjazdu do pracy,
- prawo jazdy kat. B
- mile widziane osoby gotowe do wyjazdu własnym samochodem

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis