Opis stanowiska pracy

Firma budowlana nawiąże współpracę z doświadczonym spawaczem z uprawnieniami i doświadczeniem, do spawania i składania konstrukcji stalowych budynków, elementów metalowych, spawanie/montaż balustrad, schodów itp. . , spawanie MIG, TIG i elektroda, mile widziana umiejętność cięcia tlenem lub plazmą.

Wymagania

- prowadzenie działalności gospodarczej – warunek konieczny
- znajomość rysunku technicznego
- uprawnienia spawalnicze
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
- własna działalność gospodarcza

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia
- stawkę 16 - 17 euro/h , stawka netto

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną, która jako general... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy