HR International Sp. z o.o.
HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Spawacz tig z niemieckim

Miejsce zatrudnienia: 02-170 Warszawa

Polski HR International to nowoczesna agencja rekrutacyjna,

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. Polski HR International Sp. z o. o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 7562.

Spawacz metodą TIG - Niemcy

Miejsce pracy: 88260 Eisenharz (Badenia-Wirtembergia), Niemcy

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów zagranicznych poszukujemy osób na stanowisko Spawacza metodą TIG. Firma w Niemczech zajmuje się głównie produkcją zbiorników ciśnieniowych oraz pojemników/ beczek ze stali szlachetnej.

Oferujemy:

• Wynagrodzenie –16 – 19 euro/h
• Bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia
• Jednozmianowy system pracy – 40h w tygodniu
• Wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach organizacyjnych
• Opiekę polskiego Koordynatora w czasie trwania kontraktu
• Możliwość długotrwałej współpracy

Obowiązki:

• Spawanie metodą tig 141
• Wytwarzanie cienkościennych konstrukcji ze stali nierdzewnej np. zbiorniki ciśnieniowe i beczki ze stali szlachetnej
• Zespojenie prefabrykowanych części oraz spawanie zgodnie z rysunkiem
• Montaż podzespołów
• Przeprowadzanie pomiarów wykonanych operacji i testów jakości oraz dokumentowanie wyników

Wymagania:

• Dobra znajomość języka niemieckiego
• Doświadczenie w spawaniu metodą TIG oraz montażu detali maszyn i urządzeń
• Doświadczenie na jednym ze stanowisk: mechanik instalacji przemysłowych, pracownik obróbki metalu/ monter- mechanik (konstrukcje stalowe)
• Doświadczenie w spawaniu cienkich blach będzie atutem
• Gotowość do podjęcia zlecenia w Niemczech
• Możliwość podjęcia zatrudnienia w niedalekim terminie
• Możliwość wyjazdu własnym samochodem- mile widziane

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego 504 293 632

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.