SPAWACZ TIG/WIG z językiem niemieckim, opłacone mieszkanie

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

36039 Fulda, zagranica

Opis stanowiska pracy

Wysoka podstawa, do tego dieta i komfortowe mieszkanie, a to wszystko na niemieckiej umowie o pracę - brzmi dobrze? Wyślij CV i zacznij wymarzoną pracę.

Zakres obowiązków:

- spawanie metodą WIG,

- fachowe przygotowanie materiałów do spawania,

Wymagania:

- doświadczenie w zawodzie spawacza,

- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny),

-ważne uprawnienia spawalnicze (mile widziane).

Oferujemy:

1. Niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony.

2. Mieszkanie w dogodnej lokalizacji.

3. Niemieckie ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.

4. Płatne urlopy i premie świąteczne.

5. Do 200 € za polecenie dodatkowego pracownika.

6. Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.

7. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie.

8. Bezpłatne ubranie ochronne i robocze.

9. Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, Kindergeld).

10. Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec.

... oraz wiele więcej.

Zainteresowany ?

Prezentacja firmy

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH to niemiecki pracodawca specjalizujący s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Na Stale
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
15PLN - 18PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
mieszkanie, kindergeld, premie świąteczne, ekstra płatne nadgodziny
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji