Spawacz TIG RVS do 14€ brutto

Axell Holandia Sp. z o.o

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy dla swojego klienta w Holandii okolice Heinenoord - spawacza TIG RVS

Zakres obowiązków: Praca polega na spawaniu maszyn, zbiorników do przemysłu spożywczego według rysunku technicznego.

Zapewniamy dobre warunki mieszkaniowe, transport na miejscu i opiekę polskich koordynatorów.

Wymagania

* Aktualny certyfikat spawalniczy 141

* Znajomość języka angielskiego - co najmniej poziom średni, sprawdzana podczas rozmowy rekrutacyjnej

* Prawo jazdy kat B

* Znajomość rysunku technicznego

* Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdu z dnia na dzień

Prezentacja firmy

‘Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji