Spawacz TIG, okolice Roosendaal, OD ZARAZ!

Axell Holandia Sp. z o.o

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

APT Axell Holandia sp. z o.o, należąca do holenderskiej grupy Carpenter Europe, [nr certyfikatu 4106 - w zakresie pośrednictwa za granicę] poszukuje dla swojego klienta - okolice Roosendaal - spawacza TIG.

Zakres obowiązków:

Praca polega na spawaniu zbiorników na krem do ciasta według rysunku technicznego.

Zapewniamy dobre warunki mieszkaniowe, transport na miejscu i opiekę polskich koordynatorów.

Wymagania

*Doświadczenie na podobnym stanowisku

* Aktualny certyfikat spawalniczy 141 będzie dodatkowym atutem

*Znajomość języka angielskiego - co najmniej poziom ponadpodstawowy, sprawdzana podczas rozmowy rekrutacyjnej

*Prawo jazdy kat B

*Znajomość rysunku technicznego

Prezentacja firmy

‘Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji