Spawacz TIG / Brygadzista

PARETTi Sp. z o.o. Sp.k.

Opole, opolskie

PARETTi Rekrutacja - tworzona przez Zespół Specjalistów wspierających procesy rekrutacyjne Agencja Doradztwa Personalnego, o numerze wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 9838, poszukuje dla swojego Klienta osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Opole

Obowiązki:

  • Spawanie metodą TIG
  • Planowanie i realizowanie harmonogramu produkcji
  • Zapewnienie efektywnej wydajności i płynności produkcji
  • Nadzór nad bieżącą produkcją
  • Zapewnienie bezawaryjnej realizacji procesu produkcyjnego
  • Zapewnienie prawidłowych warunków BHP
  • Kierowanie i zarządzanie zespołem produkcyjnym
  • Obsługa programu AutoCAD
  • Terminowe realizowanie zamówień

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży metalowej
  • Biegła znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość obsługi programu AutoCAD
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność organizacji pracy zespołu
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • Pracę w przyjaznym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - minimum 6000 PLN

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.paretti.pl