Work Service Express

Spawacz TIG (141)

Miejsce pracy: Francja

Work Express specjalizuje się w transgranicznej wymianie pracowników. Od 2015 roku firma wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Work Service - jednej z największych firm w branży HR w Europie Środkowo-Wschodniej.

Agencja pośrednictwa pracy Work Express (KRAZ 1116),

poszukuje dla swojego zagranicznego klienta na terenie Francji:

Spawaczy sieci przemysłowych metodą TIG

CO OFERUJEMY?

  • Wynagrodzenie 2300 - 2400 €/Netto
  • Polska na umowa o pracę
  • Płatny urlop wypoczynkowy do wykorzystania lub wypłaty w postaci ekwiwalentu (wypłacany na koniec kontraktu)
  • Zakwaterowanie darmowe(równowartość 500€/m-c)
  • Darmową odzież roboczą
  • Dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu w wysokości do 130 €/brutto
  • Opiekę profesjonalnego, zaangażowanego, polskojęzycznego koordynatora
  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem
  • Program "Polecaj zarabiaj" za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 30 dni, otrzymujesz nagrodę w wysokości 500 zł.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Spawanie metodą TIG rur sieci chłodniczych(poz. H-L 045),
  • Oczyszczanie spoin,
  • Inne prace stanowiskowe,

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość języka francuskiego,
  • Chęć wyjazdu na projekt własnym samochodem.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Umiejętność spawania rur ze stali nierdzewnej metodą TIG (poz. H-L 045)
  • Umiejętności spawania z użyciem lustra,
  • Praca zgodnie z rysunkiem izometrycznym.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.