Spawacz TIG 141 PRACA OD ZARAZ

Randstad Polska Sp. z o.o.

Gdynia, pomorskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Podejmij z nami pracę już dziś i weź udział w konkursie "Pracuj z Randstad i wygrywaj nagrody!” - masz szansę wygrać samochód lub rower! Nie zwlekaj - aplikuj i zarejestruj się w konkursie na www.randstad.pl/konkurs

Chcesz pracować w międzynarodowej firmie z niemieckim kapitałem, produkującej części i komponenty sprzętów gastronomicznych? Dołącz do zespołu oraz zdobywaj doświadczenie w firmie, która umożliwia rozwój zawodowy. Masz szansę uzyskać premie frekwencyjne!

Poszukujemy 5 osób chętnych do pracy w Gdyni Chyloni. Jeśli szukasz pracy od zaraz – zgłoś się już dziś!

Nr ref.: 41803
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Gdynia

Zakres obowiązków:

• spawanie, wykonywanie prac ślusarskich oraz szlifierskich,

• spawanie elementów ze stali nierdzewnej,

• praca produkcyjna, montowanie elementów,

• praca w systemie III-zmianowym.

Oczekiwania:

• aktualne uprawnienia spawalnicze metodą TIG 141 (nie jest wymagane doświadczenie, wystarczy chęć do rozwijania swoich umiejętności),

• predyspozycje do pracy manualnej oraz fizycznej,

• zdolność do pracy w zespole,

• sumienność, obowiązkowość.

Oferta:

• umowa o pracę tymczasową,

• praca na pełen etat,

• stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjne premie,

• dodatki w postaci karty Benefit, prowadzonych szkoleń wewnętrznych,

• przyjazne miejsce pracy,

• praca w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,

• okazja by zdobyć doświadczenie.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)