Spawacz TIG 141 od zaraz

Randstad Polska Sp. z o.o.

Gdynia, pomorskie

 Dla naszego klienta, firmy zajmującej się produkcją wyposażenia gastronomicznego ze stali nierdzewnej, poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 33705
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Gdynia

Zakres obowiązków:
  • spawanie elementów ze stali nierdzewnej
  • praca produkcyjna, montowanie elementów

Oczekiwania:
  • aktualne uprawnienia spawalnicze metodą TIG 141 ( wystarczą aktualne uprawnienia! )
  • gotowość do pracy III-zmianowej
  • predyspozycje do pracy manualnej oraz fizycznej
  • zdolność do pracy w zespole
  • sumienność, obowiązkowość

Oferta:
  • umowa o pracę tymczasową
  • praca na pełen etat
  • stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjne premie
  • dodatki w postaci karty Benefit, prowadzonych szkoleń wewnętrznych
  • przyjazne miejsce pracy
  • praca w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • okazja by zdobyć doświadczenie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)