Spawacz stoczniowy

Bomet Sp. z o.o.

Rostock, zagranica

Opis stanowiska pracy

Oferta skierowana do wszystkich kandydatów poszukujących pracy blisko granicy z Polską, bez znajomości języka obcego!

Rozpoczynamy nabór na spawaczy MAG 136/138 do prac stoczniowych, które prowadzone będą w mieście Rostock w Niemczech. Możliwość zatrudnienia już od 26.11.
Wszyscy pracownicy zostaną w pełni wyposażeni w profesjonalną odzież roboczą, elektronarzędzia i spawarki. Nad pracami na miejscu będzie czuwał polskojęzyczny koordynator.

Od kandydatów oczekuję się:
-doświadczenia w spawaniu met. MAG 136/138 (mile widziane doświadczenie stoczniowe)
-aktualnych certyfikatów spawalniczych
-umiejętności samodzielnej pracy
-rzetelności w wykonywaniu prac spawalniczych

Oferujemy:
-zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę na pełen etat
-wynagrodzenie początkowe 13,00€ netto / godzinę
-możliwość otrzymania zaliczek po 1 tygodniu pracy
-możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
-zapewnione i opłacone mieszkania
-częściowy zwrot kosztów dojazdu do pracy w Rostock
-zapewnioną odzież roboczą i środki ochrony
-opiekę polskojęzycznego koordynatora w Rostock
-zjazdy do Polski dopasowane do pracowników

Prosimy o wysyłanie CV z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Prezentacja firmy

Od 20 lat specjalizujemy się w zatrudnianiu specjalistów z branży techni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
12PLN - 15PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy