Work Service Express

Spawacz stoczniowy

Miejsce pracy: Francja, Concarneau

Work Express działa od 2004 roku jako certyfikowana agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej obecnie dla naszego klienta we Francji poszukujemy osób na stanowisko:

spawacz stoczniowy

Miejsce Pracy: FRANCJA/ Bretania
Wynagrodzenie:2300 euro netto/152 h

Rozpoczęcie pracy: luty 2017

Wymagania
• udokumentowane doświadczenie w pracy w stoczni
• doświadczenie w spawaniu metodą 136 i aktualne uprawnienia
• bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i izometrycznego

Obowiązki
• praca na statku
• spawanie metodą 136
• wymagane 5 pozycji spawania (BW : PE-PF-PC et FW : PF et PD)
• czytanie rysunku technicznego i izometrycznego

Mile widziane
• własny samochód
• komunikatywna znajomość języka francuskiego

Oferujemy
• stabilne zatrudnienie
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
• wynagrodzenie około 2300 euro netto/152 godziny
• składki od średniej krajowej
• opieka polskiego koordynatora
• zakwaterowanie zapewnione i opłacone
• nadgodziny

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.