Spawacz/Stoczniowiec

TP-Techno-Projekt GmbH

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma TECHNO PROJEKT GMBH działająca aktywnie na rynku zagranicznym poszukuje:

Miejsce pracy: Niemcy

Do prac spawalniczych w stoczni

Rozpoczęcie prac: 07/08-2018

Poszukujemy osób z doświadczeniem w:

  • spawaniu konstrukcji statków metodą 135 i 138 oraz 136 w stoczniach

Pracę dopasujemy do twoich umiejętności!

  • możliwość wyjazdu w parach i grupach zorganizowanych – (konieczna znajomość języka niemieckiego u 1 os, pozwalająca na swobodną komunikację w pracy)!

Wymagania:

  • udokumentowane, doświadczenie na stanowisku Spawacza w stoczni
  • aktualne uprawnienia spawalnicze
  • pożądane wykształcenie zawodowe lub techniczne
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej, planów, schematów, rysunków

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy za granicą
  • Zaświadczenie o niekaralności (gotowość do wyrobienia)

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę
  • stawkę godzinową do negocjacji(dodatkowo gratyfikowana m.in., dobra znajomość języka niemieckiego oraz funkcja brygadzisty)
  • pomoc finansową w wyjątkowych sytuacjach w formie zaliczki po kilku dniach pracy
  • darmowe zakwaterowanie w dobrych warunkach, blisko miejsca pracy
  • pokrycie kosztów wyjazdu do pracy
  • zwrot kosztów dojazdów na miejscu
  • opiekę polskiego koordynatora przez cały okres współpracy, pomoc w załatwieniu formalności związanych z zameldowaniem, ubezpieczeniem, uzyskaniem korzystnej klasy podatkowej a także procedur w celu otrzymania kindergeldu
  • stałe zlecenia a także możliwość zjazdów do kraju

Prezentacja firmy

TP-Techno Projekt GmgH- to firma specjalizująca się w świadczeniu usług ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria