Spawacz - stabilna praca w Łodzi

Agencja Zatrudnienia KS Service

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • solidne wynagrodzenie zasadnicze z 13-stą pensją
  • wysoki dodatek za pracę w systemie czterobrygadowym
  • 40% dodatku do wynagrodzenia za pracę w nocy
  • pracę w Łodzi z dobrym dojazdem liniami 2,13,16, 83, 84A
  • szkolenie wdrażające w obowiązki
  • szansę na podniesienie kwalifikacji i zdobycia cennego doświadczenia
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • zawsze terminowo płatne wynagrodzenie oraz wsparcie koordynatora

Zadania:

  • spawanie kadzi transformatora – cienkie blachy
  • przestrzeganie przepisów BHP

Oczekujemy:

  • uprawnień spawalniczych
  • gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym (8h dziennie)
  • doświadczenia w pracy na produkcji
  • mile widziane uprawnienia na suwnice, ale nie jest to warunek konieczny

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.