Sor-Drew S.A.

SOR – DREW S.A.to firma o rodzinnych tradycjach z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w produkcji wyrobów z metalu, drewna, materiałów drewnopochodnych i tworzyw sztucznych.

Firma SOR-DREW S.A. posiada wysoko wyspecjalizowany park maszynowy. Nasi klienci to firmy, których marki rozpoznawalne są na całym świecie. Pracujemy na najnowocześniejszych maszynach wg najwyższych światowych standardów.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Spawacz / ślusarz

Od: Sor-Drew S.A.
Miejsce pracy: Świętochłowice, k., Chorzów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • spawanie konstrukcji stalowych wg dokumentacji technicznej (metoda MAG),
  • zapewnianie jakości zgodnej z dokumentacją techniczną,
  • zapewnianie terminowej realizacji prac spawalniczych,
  • dbanie o sprzęt spawalniczy,

WYMAGAMY:

  • umiejętność składania konstrukcji stalowych
  • minimum roku doświadczenia w spawaniu metodą MAG,
  • aktualnych uprawnień spawalniczych,
  • bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego,
  • wykształcenia zawodowego lub średniego technicznego (preferowane kierunkowe ślusarz-spawacz),
  • kursu hakowego lub obsługi suwnicy (mile widziane),
  • umiejętności posługiwania się podstawowym sprzętem pomiarowym (suwmiarka, spoinomierz),
  • dokładności, samodzielności, odpowiedzialności.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie pełnoetatowej umowy o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie o rodzinnych tradycjach,
  • możliwość zdobywania wiedzy i umiejętności od profesjonalistów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku "Aplikuj".