Opis stanowiska pracy

JobTicket Sp. z o.o. numer agencji 12712, www.job-ticket.eu, poszukuje dla swojego Klienta w Niemczech, w okolicach Drezna kandydatów na stanowisko:

Spawacz/Ślusarz

Zakres prac:

  • spawanie metodą 111,

  • obróbka metalu (cięcie, szlifowanie).

Oferujemy:

  • wynagrodzenie od 1700 do 1800 euro netto miesięcznie,

  • możliwe godziny nadliczbowe

  • zwrot kosztów dojazdu do Niemiec

  • zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę

  • umowę o pracę z polską agencją zatrudnienia zgodnie z przepisami niemieckimi,

Wymagania

  • umiejętność spawania elektrodą

  • doświadczenie w obróbce metalu

  • dobry stan zdrowia i kondycja fizyczna.

Mile widziane

  • własny samochód.

Prezentacja firmy

JobTicket Sp. z o.o. - firma z branży HR Nr agencji 12712 <br/> <br/>Cel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Internet / e-commerce