Opis stanowiska pracy

*przygotowywanie materiału do spawania na podstawie rysunku technicznego

*spawanie konstrukcji stalowych, prętów, rur, profili ze stali czarnej i nierdzewnych

*przygotowanie powierzchni spawanej pod malowanie proszkowe (szlifowanie)

*przemieszczanie konstrukcji

*Stanowisko jednozmianowe (7h-15h) od poniedziałku do piątku

Wymagania

*minimum jedno z uprawnień (MIG, MAG, TIG)

*miejętność czytania rysunku technicznegou

*doświadczenie w pracy

*rzetelne i precyzyjne wykonywanie powierzonych zadań,

*zaangażowanie i samodyscyplina,

*precyzja wykonywanych czynności spawalniczych

*Zdolności manualne, zmysł techniczny, elastyczność, umiejętność pracy zespołowej

Prezentacja firmy

PESMETAL Sp zoo wyróżniajaca się firma na rynku Europejskim stolarki met... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
21PLN - 23PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia miesięczna do 350pln netto, premie letnie i zimowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne