Spawacz - ślusarz

SIPMA S.A.

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy wiodącym producentem maszyn rolniczych w Polsce, jednym z największych przedsiębiorstw produkcyjnych na Lubelszczyźnie.

Kwalifikacje i kreatywność naszych specjalistów w połączeniu z nowoczesnymi technologiami i narzędziami pracy sprawiają, że wielokrotnie, jako pierwsi w Polsce wprowadzamy nowe rozwiązania w rolnictwie.

Poszukujemy pracowników chcących pracować zgodnie z naszymi wartościami, wśród których najbardziej cenimy Innowacyjność, Twórczość, Zaangażowanie i Entuzjazm w realizacji zadań.

Obecnie SIPMA S.A. poszukuje kandydatów do realizacji zadań produkcyjnych na stanowisku spawacz-ślusarz.

Zadania:

  • spawanie części, podzespołów i zespołów metodą: MAG 135
  • wykonywanie prac ślusarsko – montażowych

Wymagania:

  • uprawnienia do spawania metodą MAG 135
  • znajomość rysunku technicznego
  • doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza minimum 1 rok
  • doświadczenie w pracach ślusarsko – montażowych

Ponadto od kandydatów oczekujemy:

  • zaangażowania
  • odpowiedzialności

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w renomowanej i prężnie rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do stanowiska
  • prywatną opiekę medyczną
  • system świadczeń socjalnych

Zainteresowane osoby zapraszamy do złożenia dokumentów aplikacyjnych za popocą przycisku "Aplikuj" do dnia 3 maja 2018 roku.

Do dokumentów należy dołączyć następujące oświadczenie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji organizowanych przez Spółki GRUPY SIPMA przez okres 12 miesięcy od daty zakończenia niniejszej rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia: 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych – Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy wiodącym producentem maszyn rolniczych w Polsce, jednym z najwi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne