Spawacz/Ślusarz (Pracownik tymczasowy)

EcoJob Sp. z o.o.

Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja pracy tymczasowej AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu dla swojego Klienta poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150

Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!

Główne zadania :

  • spawanie metodą TIG
  • spawanie elementów ze stali nierdzewnej
  • spawanie blach o grubości 1,5 mm do 3 mm
  • łączenie elementów spawami
  • produkcja ram, różnego rodzaju obudowy ze stali nierdzewnej
  • praca z rysunkiem technicznym
  • narzędzia: uchwyty do montażu, szlifierka, prasy do prostowania, zwijarka blachy, zaginarka krawędziowa, nożyce

Wymagania

Oczekiwany profil :

  • doświadczenie w zawodzie Spawacza
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • mile widziana znajomość języka francuskiego
  • mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

Pracując z nami gwarantujemy:

  • polską umowę o pracę tymczasową na czas określony
  • stawkę 13 euro/brutto
  • 10% zaliczkę za ekwiwalent urlopowy (wypłacana do miesięcznego wynagrodzenia brutto)
  • 10% premię końca misji (wypłacana na zakończenie współpracy)
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • przejazd do Francji

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883)

Prezentacja firmy

Jesteśmy Spółką z doświadczoną kadrą, która zdobywała swoje szlif... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji