Spawacz TIG/MAG – mile widziany j. francuski

IPF GROUP S.A.

zachodnia Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

IPF poszukuje spawaczy/pracowników obróbki metalu ze znajomością języka francuskiego, z doświadczeniem w trasowaniu i montażu elementów do produkcji cystern ze stali nierdzewnej

Termin rozpoczęcia: wrzesień 2014

Miejsce pracy: zachodnia Francja

Zakres obowiązków:
- spawanie metodami TIG i MAG stali nierdzewnej (grubość blachy: 3 mm)
- praca według rysunku technicznego
- obsługa suwnic

Oferujemy:
- umowę o pracę na polskim ubezpieczeniu,
- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe,
- bezpłatne zakwaterowanie,
- pomoc koordynatora we Francji

Wymagania

Wymagania:

- doświadczenie w spawaniu i montowaniu elementów
- dokładność i rzetelność,
- mile widziana gotowość do wyjazdu własnym samochodem
- komunikatywna znajomość języka francuskiego mile widziana
- mile widziana znajomość obsługi suwnicy,

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis