Spawacz plastiku/ spawanie tworzyw sztucznych – Belgia

Covebo Work Office Sp. z o.o.

okolice Hasselt, zagranica

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od 15 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Miejsce pracy: okolice Hasselt

Nasza obecność w Polsce rozpoczęła się w 2004 roku, kiedy to pod nazwą 3G Dobra Organizacja powstała agencja pracy, rekrutująca dla holenderskiego klienta - COVEBO Uitzendbureau B.V.
Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na oferowane usługi, rozpoczęliśmy realizację projektów rekrutacyjnych dla polskich pracodawców poprzez 5 oddziałów w Polsce: Opole, Kluczbork, Katowice, Racibórz i Rzeszów.

Spawacz plastiku/ spawacz tworzyw sztucznych – Belgia
( okolice Hasselt )

Opis stanowiska:
przygotowanie elementów do spawania (obróbka ręczna i mechaniczna)
spawanie tworzyw sztucznych
obsługa elektronarzędzi wykorzystywanych przy montażu zbiorników
montaż częściowy i końcowy produktów
kontrola jakości własnej pracy/wyrobu
praca w oparciu o rysunek techniczny
spawanie rur i zbiorników z tworzyw sztucznych PCV, PP, PVDF, PE

Oferujemy:
praca na pełen etat (40 godzinny tydzień pracy)
wynagrodzenie 460 euro netto/ tydzień
stabilne zatrudnienie na długi okres
zakwaterowanie i ubezpieczenie

Wymagania:

doświadczenie w pracy przy obróbce materiałów termoplastycznych ( PP, HDPE, uPVC, cPVC, PVDF, ECTFE)

certyfikat spawalniczy TUV - PP, PE, uPVC

komunikatywna znajomość języka angielskiego, lub niderlandzkiego - wymóg konieczny

wysoko rozwinięte zdolności manualne

umiejętność pracy w zespole

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.