Spawacz Obróbka metali ze stali nierdzewnej

Makoinstal s.c.

04-175 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko Spawacza.

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

- Przygotowanie do spawania konstrukcji ze stali nierdzewnej do produkcji poręczy dla niepełnosprawnych, oszlifowania, wypolerowania i wykończenia.

Oferujemy:

- Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
- Możliwość rozwoju zawodowego w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
- Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności
- Miłą atmosferę i pracę.

Wymagania

- Mile widziane doświadczenia przy spawaniu TIG

- Mile widziane obsługa urządzeń skrawających;

- Praca w systemie 1 zmianowym.

Prezentacja firmy

Firma Makoinstal zajmuje się produkcją oraz dystrybucją specjalis... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie