Spawacz Niemcy

DAB

Höhn, Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

  • spawanie konstrukcji stalowych grubościennych – blachy 10 mm, 15, 20 i nawet 30 mm, konstrukcje słupowe z płytami, blachownicowe zamknięte ramy,
  • metoda MAG, także MIG – półautomat z automatycznym podawaniem drutu spawalniczego,
  • spoiny kilkuwarstwowo nakładane / rzadko jednowarstwowe / pachwinowe, także pełny przetop – ½ V, V, K, ½ Y, Y, spawanie długich spoin / kilka metrów / z zastosowaniem podkładki,
  • możliwa praca dwuzmianowa, standardowo 10 godzin dziennie, soboty 6- 10 godzin.

Zatrudnimy także spawaczy kontenerów różnego przeznaczenia rejon Bawarii wymagany język niemiecki.

Dojazd do Niemiec we własnym zakresie, zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy.

Wymagania

Wymagane uprawnienie spawalnicze, znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Więcej informacji na naszej stronie:

www.dab.work

Prezentacja firmy

W dziedzinie doradztwa personalnego działamy na polskim rynku od ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
2 lata
Liczba wakatów:
16
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
42PLN - 75PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne