Opis stanowiska pracy

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • Spawanie i składanie konstrukcji stalowych / również prace ślusarskie

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Stałe zatrudnienie
  • Pracę stacjonarną
  • Rzetelne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji i zaangażowania

Wymagania

  • Aktualne uprawnienia spawalnicze MIG/MAG
  • Doświadczenie przy montażu konstrukcji stalowych z dokładnością do 5mm.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego atut dodatkowy
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku spawacz-monter lub ślusarz-spawacz - minimum 3 lata

Dodatkowym atutem będzie (wymagania nieobowiązkowe):

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Uprawnienia spawalnicze TIG
  • Uprawnienia na przepalanie (kurs przepalacza)
  • Uprawnienia na obsługę wózka widłowego wraz z wymianą butli UDT
  • Uprawnienia na obsługę suwnicy sterowanej z poziomu „0”

Prezentacja firmy

Produkcja wraz z transportem i montażem <br/>Łożyska garnkowe <br/>Łożys... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Inżynieria