Opis stanowiska pracy

Dla fińskiej firmy - specjalizującej się w budowie konstrukcji stalowych poszukujemy osób na stanowisko Spawacz 135 MAG.

Praca polega wykonywaniu prac spawalniczo – monterskich zarówno na hali (prefabrykacja), jak i w terenie.

Metoda 135 MAG, materiał: stal czarna, praca z rysunkiem technicznym.

Oferujemy:

W zamian za doświadczenie i zaangażowanie w pracę oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o fińską umowę o pracę, ze stawką godzinową 15 eur / godz + dodatki fińskie (9% oraz 6,3%)
możliwość nadgodzin (bank godzin)

Wymagania

Interesują nas Kandydaci posiadający:
min 5 letnie doświadczenie w spawaniu stali czarnej metodą 135 MAG,
potrafiący czytać rysunki techniczne
komunikatywnie posługujący się j. angielskim
Wymagania
135 MAGRysunek Techniczny
Idealnie
English skills

Prezentacja firmy

Barona Nordic Jobs oferuje wiele możliwości pracy w Finlandii, Szwecji o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
64PLN - 64PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie