Opis stanowiska pracy

We are looking for 10 fitters and 10 welders 135/136 to Finland, Kemi. The beginning of work 01.09. for 3 weeks. Work takes place at the Kemi power plant, demolition of the electric filter and new installation. The employee must have experience, welders a valid certificate. Salary 14 EUR / h net, work 72-84 hours a week, free accommodation (double rooms), free transport on site. The costs of the first flight reimbursed by the company. The average salary after working for 3 weeks will amount to about PLN 14,000 net. Candidates interested in this job offer, please send the application via "Apply" button.

Szukamy 10 monterów oraz 10 spawaczy 135/136 do Finlandii, Kemi. Początek pracy 01.09. na 3 tygodnie. Prace odbywają się w elektrowni w Kemi, wyburzenia filtra elektrycznego i nowa instalacja. Pracownik musi posiadać doświadczenie, spawacze ważny certyfikat. Wynagrodzenie 14 EUR / h netto, pracy po 72-84 godzin tygodniowo, darmowe zakwaterowanie (pokoje podwójne), darmowy transport na miejscu. Koszty pierwszego przelotu zwracane przy wynagrodzeniu przez firmę. Średnie wynagrodzenie po przepracowaniu 3 tygodni wyniesie około 14.000 zł netto. Kandydaci zainteresowani tą ofertą pracy prosimy o przesłanie aplikacji a pomocą przycisku "APlikuj".

Proszę dodaj do wiadomości wysłanej do nas notę: "Zgadzam się na przetwarzanie moich danych dla obecnej i przyszłych rekrutacji" Jest to oferta pracy tymczasowej wg przepisów EU. Agencja Pośrednictwa Pracy nr 12588, Daniel Jurkiewicz

Prezentacja firmy

Co kilka dni zamieszczamy na findworker.pl nowe ogłoszenia dotycz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Praca fizyczna