Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Spawacz Monter

Miejsce pracy: Brzozów, powiat łęczycki

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Brzozów (powiat łowicki)

Obowiązki:

• Zapewnienie prawidłowości funkcjonowania automatyki urządzeń i maszyn produkcyjnych
• Wykonywanie prac spawalniczych maszyn produkcyjnych
• Wykrywanie i usuwanie usterek oraz awarii mechanicznych maszyn oraz ich analiza w celu wyeliminowania źródła ich powstania
• Stosowanie i przestrzeganie norm jakościowych

Wymagania:
• Uprawnienia spawalnicze na spawanie elektrodą
• Wykształcenie kierunkowe, minimum techniczne (mechanik lub równoważne),
• Minimum 2-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku
Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Interesującą i urozmaiconą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
• Atrakcyjny system wynagrodzeń.

Oferta dotyczy pracy stałej.
Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do składania aplikacji mailowo za pośrednictwem serwisu infopraca.pl

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.