Human Resources Poland Sp. z o.o.

Spawacz / Monter - Wielka Brytania

Od: Human Resources Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: okolice Belfastu / Dublina

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 8

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji

Obowiązki:
- Spawanie stalowych elementów (duże gabaryty/naczepy),
- Prace monterskie,
- Praca na podstawie rysunków.

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy jako spawacz,
- Mile widziana znajomość języka angielskiego,
- Umiejętność czytania rysunku technicznego,
- Gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:
- Pracę od zaraz na dłuższy okres czasu,
- Zatrudnienie na warunkach brytyjskich/irlandzkich (kontrakt podpisywany przed wyjazdem z Polski),
- Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę,
- Pomoc w załatwieniu formalności.