Spawacz Monter TIG 141, praca w Holandii

Axell Holandia Sp. z o.o

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Axell - Praca tymczasowa od zaraz w Holandii

Poszukujemy dla swojego klienta w Holandii (okolice Tilburga) doświadczonego spawacza - montera TIG 141.

Praca polega na składaniu i spawaniu elementów ze stali nierdzewnej.

Linie produkcyjne, taśmociągi, rolki, podajniki, mieszadła wykorzystywane w przemyśle spożywczym (cukierniczym, piekarniczym, mięsnym)

Wymagania

Wymagania:

* min. 3 letnie doświadczenie na w.w stanowisku

* aktualne uprawnienia spawalnicze

* umiejętność samodzielnej pracy z rysunkiem technicznym

* dyspozycyjność i gotowość do wyjazdu z dnia na dzień

* znajomość j. angielskiego na poziomie średnio komunikatywnym

Axell oferuje:

Stawka: do 16€brutto

- Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy
- Pracę w międzynarodowej firmie, wśród wielonarodowej załogi pracowników
- Możliwość długotrwałej współpracy
- Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii
- Pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów wymaganych do podjęcia pracy w Holandii
- Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie
- Darmowy transport do pracy na terenie Holandii
- Opiekę polskich koordynatorów
- Tygodniowy system wynagrodzeń

GRATIS PRZEJAZD DO HOLANDII*

*szczegółów oferty udzielają rekruterki

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami pracy za granicą, w Holandii od zaraz

Przesyłając CV prosimy o zawarcie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmy Axell Holandia Sp. z o.o. oraz Axell Polska 2004 Sp. z o.o. z siedzibą: 96-100 Skierniewice ul. Rybickiego 41, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Axell oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.”

Axell Holandia Sp. z o.o. to wiodąca agencja pracy tymczasowej z wieloletnim doświadczeniem na rynku polskim i międzynarodowym. Należymy do holenderskiej Grupy Carpenter Europe, która operuje w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi oraz w sektorze logistyki/spedycji. Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 4106 oraz jesteśmy członkiem Związku Pracodawców OKAP

Prezentacja firmy

‘Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji