In Temporis Polska Sp. z o.o.

Spawacz/monter rurociągów

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Nicea (Francja)

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca na produkcji

Dla naszego klienta, francuskiej firmy z branży spawalniczej poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy na stanowisku:

Obowiązki:

  • Spawanie rurociągów/rur stalowych (ocynkowanych) metodą Tig
  • Montaż sieci przeciwopożarowych

Wymagania:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku min. 3 lata;
  • Umiejętność spawania metodą Tig;
  • Doświadczenie w zakresie montażu instalacji z rur stalowych;
  • Biegła znajomość rysunku technicznego oraz izometrycznego;
  • Mile widziana podstawowa znajomość języka francuskiego;
  • Dyspozycyjność do szybkiego wyjazdu (07.07.2014);

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
  • Stawkę godzinową;
  • Pomoc w załatwieniu formalności związanych z zakwaterowaniem i wyjazdem.

Oferta pracy tymczasowej, licencja agencji nr 1954.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.