Spawacz/monter rurociągów przemysłowych - Szwajcaria

P-N Consulting

Bazylea, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Rekrutacyjna P-N Consulting (cert. 6056) dla swojego szwajcarskiego klienta poszukuje spawaczy orbitalnych i monterów rurociągów przemysłowych.

Wymogi:
- Dla monterów - doswiadczenie w montazu rurociągów nierdzewnych dla przemysłu farmaceutycznego, lub biochemicznego.
- Dla spawaczy - doświadczenie w spawaniu orbitalnym rur nierdzewnych dla przemysłu farmaceutycznego, lub biochemicznego.
- komunikatywny j. niemiecki
- preferowani kandydaci z własnym samochodem

Oferta:
- start pracy: marzec/kwiecień 2017
- czas pracy: 180-200 godzin miesięcznie
- wynagrodzenie: 32 CHF brutto + 50 CHF dieta dzienna
- pracownik opłaca zakwaterowanie, wyżywienie i dojazdy do pracy.

Zainteresowanych oferta prosze o przeslanie aktualnego CV w j. polskim i niemieckim i ewentualnie dokumentów potwierdzajacych doswiadczenie zawodowe na adres

Prezentacja firmy

Agencja Rekrutacyjna

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
128PLN - 129PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis