SPAWACZ / MONTER KOTŁÓW (SPALARNIA ODPADÓW – FRANCJA)

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Paryż, zagranica

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Paryż

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Własna działalność

Ilość wakatów: 5

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Dla naszego klienta francuskiej firmy z branży metalurgicznej - poszukujemy osób chętnych do pracy we Francji na stanowisku:

Zakres obowiązków:

Praca w spalarni odpadów, polegać będzie na demontażu/renowacji wnętrza elektrofiltru do przetwarzania dymu, w szczególności wykonania prac:

-usunięcie starego materiału (cięcie palnikiem);
-wykonanie prac spawalniczych przy użyciu metody 111, we wszystkich pozycjach;
-spawanie rur stalowych o średnicy 48 mm;
- jedna osoba w 5-cio osobowej ekipie z umiejętnością spawania metodą Mig/Mag (szczególnie pozycja podolna).

Nie ma konieczności czytania rysunku technicznego, praca z użyciem metrówki i poziomicy.
Dodatkowo występować mogą prace związane ze szlifowaniem i łączeniem elementów śrubami, spawanie małych profili (np. kątowniki w kształcie litery L).

Oferujemy:

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (misja na 5-6 tygodni);
-stawkę godzinową + dietę dzienną (11,50 euro brutto/h + dieta- 9 euro netto);
- zwrot kosztów przejazdu w obie strony (250 PLN w każdą stronę/ na osobę);
- pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem i zakwaterowaniem.

Wymagania:
- gotowość do wyjazdu na dzień 28.07.2014;
- 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku potwierdzone umowami/certyfikatami;
- zdolność do prac na wysokościach;
- zdolność do pracy niekiedy w sytuacjach niewygodnych, wewnątrz otworów w stropie, kominie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.