Spawacz monter 141, 136, 111

BSI

Norwegia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma BSI sp. z o.o. jest agencją pracy (certyfikat 3455), zajmującą się rekrutacją wykwalifikowanych pracowników do pracy za granicą.

Obecnie dla naszego norweskiego Klienta (agencji pracy tymczasowej) poszukujemy wykwalifikowanych pracowników na stanowisko:

Spawacza – montera

Pracownik będzie odpowiedzialny za prefabrykację i spawanie elementów ze stali nierdzewnej i stali czarnej.
Mile widziane umiejętności ślusarskie.

Pracodawca oferuje
- pracę w systemie rotacyjnym 6/2 (6 tygodni w Norwegii / 2 tygodnie w Polsce
- minimum 48 godzin pracy w tygodniu
- norweskie warunki zatrudnienia
- atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania

- umiejętność pracy ze stalą nierdzewną i czarną
- co najmniej 5 lat doświadczenia w pracach spawalniczo - monterskich
- doświadczenie przy prefabrykacji - warunek konieczny
- gotowość do natychmiastowego podjęcia pracy
- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- aktualne certyfikaty spawalnicze

Prezentacja firmy

Firma BSI Sp. z.o.o. ( certyfikat 3455) zajmuje się rekrutacją pracowni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis