SPAWACZ MIG / WIG ALUMINIUM Niemcy Pilnie !

Gawo Recruitment

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Gawo Recruitment na rynku polskim działa od 1999 roku. Prowadzimy rekrutacje międzynarodowe jak również rekrutujemy kandydatów dla polskich pracodawców. Jesteśmy agencją doradztwa personalnego (certyfikat nr 961)

W imieniu niemieckiego pracodawcy Agencja Gawo Recruitment  poszukuje kandydatów na stanowisko

                 SPAWACZ MIG/WIG ALUMINIUM

Miejsce pracy: Niemcy

Początek pracy: sierpień 2016

Wymagania:

·         Minimum 2 lata udokumentowanego doświadczenia na takim samym stanowisku

·         Aktualny certyfikat MIG / WIG

·         Wykształcenie kierunkowe

·         Umiejętność czytania rysunków technicznych

·         Komunikatywna znajomość języka  niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferta:

·         Wynagrodzenie – 13Euro brutto/ godzina

·         Podstawowy czas pracy w wymiarze 40 godzin tygodniowo

·         Nadgodziny płatne 25% , Niedziele 50%,święta 100%

·         Bezpłatne zamieszkanie

·         umowa podpisana z niemieckim pracodawcą

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłanie CV

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/

Prezentacja firmy

Gawo jest agencją pośrednictwa pracy działającą od 1999 roku.Jest... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy