Opis stanowiska pracy

SPAWACZ MIG-MAG. WYMAGANY J. ANGIELSKI I DOŚWIADCZENIE

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401

Dla naszego holenderskiego klienta w Kesteren (4041) poszukujemy spawaczy MIG-MAG - ze znajomością j. angielskiego!

Opis stanowiska pracy:

Firma zajmuje się obróbką oraz spawaniem podwozi samochodów ciężarowych.

START: OD ZARAZ

Wymagania:

  • przyjazd na tzw "próbki" spawania przed podpisaniem umowy (spaw próbny będzie wykonany w ciągu 2 dni roboczych po przyjechaniu do Holandii)
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niderlandzkiego
  • doświadczenie w spawaniu MIG-MAG min. 2 lata
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • dyspozycyjność od zaraz na dłuższy okres czasu

Oferujemy:

  • praca na 2 zmiany:
    - zmiana pierwsza w godz. 6.00 - 15.00 stawka € 13,50/godz. BRUTTO
    - zmiana druga w godz. 13.00 - 22.00 stawka € 15,39/godz. BRUTTO
  • możliwość nauki nowych technik spawania oraz obsługi nowoczesnych robotów spawalniczych
  • zakwaterowanie € 82,50 tyg.
  • ubezpieczenie € 24,14 tyg.
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • umowę w j.polskim przed wyjazdem/rozpoczęciem pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk "Aplikuj".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87. Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

Prezentacja firmy

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne