Armadas B.V. i.o.

Spawacz MIG MAG

Od: Armadas B.V. i.o.
Miejsce pracy: HOLANDIA, Eersel

Opis firmy:

Firma z branży metalurgicznej produkująca między innymi elementy małych konstrukcji stalowych. Specjalizująca się w produkcji wyrobów ze stali, aluminium i RVS. Świadczy  usługi w zakresie: cięcia, spawania, zaganiania, lakierowania, obrabiania i wykrawania.

Zakres obowiązków:

  • spawanie metodą MIG MAG
  • wykonywanie rożnego rodzaju prac ślusarskich (wiercenie, gwintowanie, cięcie, zaginanie i piłowanie materiału)
  • montaż produktów

Wymagania:

  • doświadczenie w spawaniu metoda MIG MAG
  • doświadczenie w rożnego rodzaju pracach ślusarskich
  • mile widziana umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego
  • samodzielność oraz zaangażowanie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe według norm ABU CAO
  • świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii
  • zakwaterowanie blisko miejsca pracy
  • dobre warunki mieszkaniowe
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwości rozwoju i awansu
  • bezpłatny kurs języka holenderskiego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy